MegaPrida: чверть століття бездоганної роботи для наших клієнтів


Ми здійснюємо доставку оптових та роздрібних замовлень біжутерії, найрізноманітніших товарів широкого вжитку по всій Україні. У каталозі понад 10 000 найменувань продукції. Наші точки продажу розташовані на ринках у Чернівцях і Косові (Івано-Франківська обл.), де ви маєте можливість ознайомитися й переглянути продукцію перед оформленням замовлення.

Чому MegaPrida

Багато покупців вже стали нашими постійними клієнтами. Сподіваємося, що і ви долучитеся до них. Якщо ви оптовий покупець, ми станемо для вас надійним постачальником широкого асортименту біжутерії, аксесуарів, іншої продукції за вигідними цінами. Для замовників продукції в роздріб запропонуємо найширший вибір сучасних стильних товарів.

Ми не змінюємо постачальників уже протягом 10 років, тому новинки в нас з’являються значно раніше, ніж у конкурентів. А деякі категорії товарів ви знайдете тільки у нас.

Ми любимо вас — наших покупців!

Ми радіємо разом з вами, коли ви вдячні за отримане замовлення. Сумуємо разом з вами, коли кур’єр очікує через транспортні перешкоди або пошта затримує повідомлення.

  • Система лояльності — у нашому інтернет-магазині діє система знижок. Дізнайтеся, як отримати знижку за телефонами нижче.
  • Дисконтні програми — нашим постійним клієнтам надаємо вигідні знижки, в залежності від суми замовлення.
  • 100% гарантію на всі наші товари ми надаємо протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Раптом, щось із продукції не підійшло або не сподобалося, зв’яжіться з нами, ми розкажемо, як здійснити обмін чи повернути товар.
  • Відгуки — будемо вдячні за ваші відгуки, адже вони допомагають іншим покупцям зробити правильний вибір.
  • Ціни — на сайті представлено товари за роздрібними цінами. Якщо бажаєте купити біжутерію оптом, реєструйтеся як оптовий покупець для доступу до відповідного розділу, детальніше тут. Оформляйте замовлення на 5 000 грн. та отримуйте персональні знижки та заманливі бонуси.

З усіх питань телефонуйте: 096 161 08 13 та 067 860 48 59. Пишіть на пошту: megaprida@gmail.com. Прийом онлайн-замовлень цілодобово.

Приємних покупок і дякуємо, що ви з нами!

MegaPrida: чверть століття бездоганної роботи для наших клієнтів

Слідкуйте за нами